Sekiz Oniki Kurs

Sekiz Oniki Kurs “O Sene Bu Sene” mottosuyla oluşturulan öğrencinin sınava hazırlık sürecini en iyi şekilde geçirmesi için yola çıkan bir eğitim markasıdır. Sekiz Oniki olarak yeni nesil ve müfredata uygun güncel yayınları dijital alt yapımız ile birleştirerek kusursuz bir sınava hazırlık sistemi kurduk. Eğitimde planlı ve programlı olmayı başarının temel unsurlarından biri olarak gördüğümüz için müfredatta uyguladığımız program, eğitim uzmanlarımız tarafından önceden planlanır ve şubelerle paylaşılır.

Programda gruplara ders yapılacak günler, ders programları, deneme sınavları, rehberlik programları yazılı olup tüm çalışmalar planlı bir şekilde yürütülür. Sekiz Oniki Kurs’ta yayınlar başarının en temel dinamiklerinden biridir. Sekiz Oniki Yayınları alanında uzman, gündemi takip eden öğretmenler tarafından hazırlanır. Yayınlar içindeki tüm kaynaklar, yeni nesil ve video çözümlü sorulardan oluşur. Bu sayede öğrenciler ekstra bir kaynağa ihtiyaç duymadan eksiksiz bir şekilde sınava hazırlanır. Ayrıca deneme ve sonrasında analize önem verdiğimiz için tüm denemeleri tek bir uygulama üzerinden yapıyoruz.

Gerçekleşen denemelerden sonra Sekiz Oniki Genel Merkezi şubelerin başarı analizlerini çıkarıp şubelere raporlar hazırlar ve başarıyı artırıcı yöntemler geliştirir. Eğitim hayatına farklılık getiren kurumumuzda çalışanların verimliliğini artırması, daha fazla sorumluluk alması, şirketin vizyon, misyon ve işletme politikalarına uyum göstermesi gibi çeşitli konu başlıklarında bilgi ve becerilerini artırmasına yönelik eğitimler verir.